Muzeum Kozienice
muzeum kozienice

Aktualności

Muzeum Regionalne w Kozienicach im. prof. Tomasza Mikockiego informuje, iż od dnia 19.06.2017 r. zmienia adres do korespondencji na  Aleja 1-go Maja 8, 26-900 Kozienice

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować Państwa, iż po okresie przerwy organizacyjnej, związanej z pracami remontowymi, Muzeum Regionalne w Kozienicach      im. prof. Tomasza Mikockiego z dniem 26.09.2017r. wznawia swoją działalność w nowej siedzibie przy al. 1-go Maja 8 (dawny Dom Kultury).

Biorąc pod uwagę obecne, skromne warunki, możemy zaproponować Państwu następujące wystawy, które będą miały charakter wystaw stałych:

• Naszej chaty niskie progi

• W wiślanej sieci

• Sztuka ludowa Puszczy kozienickiej

Pragnąc zrekompensować skromność oferty, muzeum na czas pobytu w obecnej siedzibie znosi opłaty z tytułu wstępu.

Wyrażamy nadzieję, że nasza propozycja zostanie przez Państwa życzliwie przyjęta.

Muzeum zaprasza od wtorku do piątku, w godzinach od 9.00 do 15.30.

Ze względów organizacyjnych prosimy o uprzednie informowanie muzeum o terminach przyjścia wycieczek – tel. (48) 614-35-75.

2011 © Muzeum Regionalne w Kozienicach Webdesign WebReklama